PR článek

      Vyberu trasu, ale nejdřív vyberu kolo!

 

 

     Také se vám to už stalo? Čeká vás jarní víkend s lákavým programem. Máte jet s přáteli na cyklovýlet, trasu máte skvěle naplánovanou, večer se chystáte zakotvit v oblíbené zahradní hospůdce, hostinský už nakládá maso na grilování. Je domluveno, že se zúčastní i známí známých. Přirozeně i slečny sympaťačky.

     Ale trochu vás trápí stav vašeho trekového kola. Vaše kolo už není nejnovější. Sice jste se zabývali myšlenkou na koupi nového, ale čas byl jako obvykle váš nepřítel.

      Představte si. Slunce svítí, fajn nálada, konverzace s kolegyní vašeho kamaráda se nadějně rozvíjí. Jenomže přehazovačka není v nejlepší formě, přestože vy ano. Budete za skupinkou zaostávat tak dlouho, až vám útrpně navrhnou, že vám v cíli zatím objednají pivo? Risknete, že pozornost atraktivní slečny k sobě úspěšně odkloní chlapík, jemuž kolo sviští ostošest?

     Přitom se velice pohodlně, snadno a rychle můžete porozhlédnout po spolehlivých trekových kolech, silničních kolech a všemožných doplňcích na kolo na internetové adrese www.vyberukolo.cz. Stránky nabízejí  jízdní kola Olpran, cyklistické doplňky, ale třeba také fitness stroje a masážní stroje v uživatelsky přívětivém prostředí, za více než přijatelné ceny v krátké dodací lhůtě. Další výhodou jízdních kol Olpran je záruka prodloužená na tři roky.

     Zlobit se se svým starým trekovým kolem nebo horským kolem zbytečně? Riskovat, že tvrdě zasloužené chvíle odpočinku nevyjdou podle vašich představ? Nebo si svůj výlet užít naplno s jízdním kolem Olpran, které vám umožní bezpečně udržet krok s kýmkoliv, dojet kamkoliv, být sebejistý a v pohodě? Navštivte www.vyberukolo.cz a jistě se rozhodnete správně.